ico0
picture

Služby

  • Služby
Poptat
realizaci

PROFESIONÁLNÍ KUCHYŇSKÉ DOPLŇKY DO RESTAURACÍ I HOTELŮ

V žádné restauraci, podniku či hotelovém komplexu, nesmí chybět perfektně vybavená kuchyň s kvalitní varnou technikou, chladicím zařízením, zmrazovačem, chladícími vitrínami, myčkou nádobí, nářezovými stroji, kávovary, výrobníky ledu a příslušenstvím k přepravě jídel. A to je jen zlomek toho, co by v profesionální kuchyni mělo být – vše pro vás rádi navrhneme a na zakázku vyrobíme.

Zjistit více
production
production

POCTIVÉ A KVALITNÍ DOPLŇKY

Zajistíme pro vás kompletní vybavení do vaší restaurace, kde tak budou moci vznikat kulinářská veledíla. Dodáme technologie a pracovní desky a samozřejmě vám se vším rádi poradíme. Dáme vašemu podniku přesně tu luxusní podobu, jakou si představujete.

Zjistit více

OD KÁVOVARU AŽ PO MYČKU NÁDOBÍ

Kvalitní kávovar, chladnička a další vybavení patří k nutným součástem každé správné kavárny. Vyrobíme pro vás doplňky šité přesně na míru vašim potřebám, abyste mohli servírovat lahodnou kávu i domácí zákusky.

Zjistit více
production
production

VYBAVÍME VÁM RESTAURACI NA KOLECH

Sníte o vlastní pojízdné restauraci? Potřebujete vozidlo uzpůsobené k prodeji a přípravě jídla? Chcete jej perfektně vybavit, aby plně vyhovovalo vašim požadavkům a vy zde měli dostatek pohodlí k práci? To vše vám dokážeme zajistit.

Zjistit více

KOMPLETNÍ SORTIMENT DO VAŠEHO BARU

Moderně a elegantně zařízený bar rychle přiláká pozornost zákazníků. Nepodceňujte vybavení svého podniku a pořiďte si varnou i chladicí techniku k přípravě bezkonkurenčních pokrmů. Nezapomeňte i na drtič ledu, který je nezbytný pro přípravu koktejlů. Vše pro vás na zakázku připravíme.

Zjistit více
production
production

VYTVOŘTE STYLOVÉ PROSTŘEDÍ PRO VAŠE ZÁKAZNÍKY

Je vaše pizza vyhlášená po celém okolí? Aby se vám dařilo ještě lépe, vyplatí se investovat do kvalitního gastro vybavení. Je vysoce praktické, funkční a zároveň elegantní. Úspěch tvoří nejen chutné jídlo, ale také profesionálně vybavené zázemí.

Zjistit více

PROFI DOPLŇKY I TECHNICKÉ ZAŘÍZENÍ

Vybavení do školní kuchyně a jídelny by mělo být především účelné a odpovídat zavedeným normám – přesně takové vám rádi poskytneme. Postaráme se o celý proces od návrhu až po montáž veškerého technického zařízení. Pracujeme rychle a dodáváme zboží v té nejvyšší možné kvalitě. Specializujeme se totiž na výrobu praktického nerezového nábytku a gastro doplňků.

Zjistit více
production
production

ROZKLÁDACÍ KUCHYNĚ PRO VENKOVNÍ I VNITŘNÍ POUŽITÍ

Sháníte kvalitní kuchyň, která umožňuje snadný přesun? Na zakázku pro vás sestavíme moderní mobilní kuchyň, která respektuje principy klasické kuchyně. Nabízí dostatečnou pracovní plochu i úložné prostory a poskytne vám pohodlné pracovní prostředí.

Zjistit více

PRAKTICKÉ, MODERNÍ A DESIGNOVÉ VYBAVENÍ

Vitríny, regály i kvalitní chladírenská technika – nic z toho by ve vašem kebab bistru nemělo scházet. Nabídku vašich jídel zákazníkům snáze prodáte a zároveň se vám bude při práci lépe fungovat. Nechte si navrhnout všechno, co vám v kuchyni doteď chybělo. Vybavení vám vyrobíme na zakázku.

Zjistit více
production
production

PROMĚŇTE SVÉ VIATNAMSKÉ BISTRO V NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK

Provozujete vlastní vietnamské bistro a pátráte po něčem, co by vám práci ještě více usnadnilo? Na zakázku pro vás zhotovíme precizní gastro vybavení, které vám zajistí snadné a pohodlné fungování v kuchyni.

Zjistit více

Inspirujte se našimi perfektními kuchyněmi pro gastro

Přes 25 let vybavujeme vaše kuchyně a provozy

Poradíme vám se zařízením profi kuchyně

Pro další informace nás kontaktujte na telefonním čísle nebo nám napište prostřednictvím e-mailu

GASTRONOM - TECHNIK s.r.o.

ico

Táborská 191/127615 00 Brno - Židenice

ico

Po–⁠Čt: 8:00–⁠17:00Pá:   8:00–⁠16:00

service

Prodej velkokuchyňského zařízení a inventáře

service

Projekce a realizace technologických provozů

service

Montáž, opravy a repas gastronomického zařízení