ico0
picture

Služby

  • Služby
Poptat
realizaci

PROFESIONÁLNÍ KUCHYŇSKÉ DOPLŇKY DO RESTAURACÍ I HOTELŮ

V žádné restauraci, podniku či hotelovém komplexu, nesmí chybět perfektně vybavená kuchyň s kvalitní varnou technikou, chladicím zařízením, zmrazovačem, chladícími vitrínami, myčkou nádobí, nářezovými stroji, kávovary, výrobníky ledu a příslušenstvím k přepravě jídel. A to je jen zlomek toho, co by v profesionální kuchyni mělo být – vše pro vás rádi navrhneme a na zakázku vyrobíme.

Zjistit více
production
production

KVALITNÍ GASTRO VYBAVENÍ DO RESTAURACE

Zajistíme pro vás kompletní vybavení do vaší restaurace, kde tak budou moci vznikat kulinářská veledíla. Dodáme technologie a pracovní desky a samozřejmě vám se vším rádi poradíme. Dáme vašemu podniku přesně tu luxusní podobu, jakou si představujete. Máte zájem posunout vaši restauraci dále? Napište nám.

Zjistit více

GASTRO VYBAVENÍ DO KAVÁRNY - OD KÁVOVARU AŽ PO MYČKU NÁDOBÍ

Kvalitní kávovar, chladnička a další vybavení patří k nutným součástem každé správné kavárny. Vyrobíme pro vás doplňky šité přesně na míru vašim potřebám, abyste mohli servírovat lahodnou kávu i domácí zákusky.

Zjistit více
production
production

POJÍZDNÉ RESTAURACE - VYBAVÍME VÁM RESTAURACI NA KOLECH

Sníte o vlastní pojízdné restauraci? Potřebujete vozidlo uzpůsobené k prodeji a přípravě jídla? Chcete jej perfektně vybavit, aby plně vyhovovalo vašim požadavkům a vy zde měli dostatek pohodlí k práci? To vše vám dokážeme zajistit.

Malé doplnění: Fenomén dodávek, které jen tak zaparkují uprostřed ulice, otevřou okénko a v doprovodu lákavých vůní krmí náhodné kolemjdoucí, má své kořeny v Americe. Dokonce se uvádí, že historicky první food truck v podobě přestavěného dostavníku prodával čerstvé jídlo kovbojům už v roce 1866.

Zjistit více

KOMPLETNÍ SORTIMENT A VYBAVENÍ DO VAŠEHO BARU

Moderně a elegantně zařízený bar rychle přiláká pozornost zákazníků. Nepodceňujte vybavení svého podniku a pořiďte si varnou i chladicí techniku k přípravě bezkonkurenčních pokrmů. Nezapomeňte i na drtič ledu, který je nezbytný pro přípravu koktejlů. Vše pro vás na zakázku připravíme.

Zjistit více
production
production

VYBAVENÍ PRO PIZZERIE - VYTVOŘTE STYLOVÉ PROSTŘEDÍ PRO VAŠE ZÁKAZNÍKY

Je vaše pizza vyhlášená po celém okolí? Aby se vám dařilo ještě lépe, vyplatí se investovat do kvalitního gastro vybavení. Je vysoce praktické, funkční a zároveň elegantní. Úspěch tvoří nejen chutné jídlo, ale také profesionálně vybavené zázemí.

Zjistit více

VŠE PRO ŠKOLNÍ JÍDELNY - PROFI DOPLŇKY I TECHNICKÉ ZAŘÍZENÍ

Vybavení do školní kuchyně a jídelny by mělo být především účelné a odpovídat zavedeným normám – přesně takové vám rádi poskytneme. Postaráme se o celý proces od návrhu až po montáž veškerého technického zařízení. Pracujeme rychle a dodáváme zboží v té nejvyšší možné kvalitě. Specializujeme se totiž na výrobu praktického nerezového nábytku a gastro doplňků.

Zjistit více
production
production

ROZKLÁDACÍ KUCHYNĚ NA MÍRU PRO VENKOVNÍ I VNITŘNÍ POUŽITÍ

Sháníte kvalitní kuchyň, která umožňuje snadný přesun? Na zakázku pro vás sestavíme moderní mobilní kuchyň, která respektuje principy klasické kuchyně. Nabízí dostatečnou pracovní plochu i úložné prostory a poskytne vám pohodlné pracovní prostředí.

Zjistit více

PRAKTICKÉ, MODERNÍ A DESIGNOVÉ VYBAVENÍ DO KEBAB BISTER I FAST FOODOVÝCH STÁNKŮ

Vitríny, regály i kvalitní chladírenská technika – nic z toho by ve vašem kebab bistru nemělo scházet. Nabídku vašich jídel zákazníkům snáze prodáte a zároveň se vám bude při práci lépe fungovat. Nechte si navrhnout všechno, co vám v kuchyni doteď chybělo. Vybavení vám vyrobíme na zakázku.

Zjistit více
production
production

PROMĚŇTE SVÉ VIATNAMSKÉ BISTRO V NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK

Provozujete vlastní vietnamské bistro a pátráte po něčem, co by vám práci ještě více usnadnilo? Na zakázku pro vás zhotovíme precizní gastro vybavení, které vám zajistí snadné a pohodlné fungování v kuchyni.

Zjistit více

Inspirujte se našimi perfektními kuchyněmi pro gastro

Přes 25 let vybavujeme vaše kuchyně a provozy

Poradíme vám se zařízením profi kuchyně

Pro další informace nás kontaktujte na telefonním čísle nebo nám napište prostřednictvím e-mailu

GASTRONOM - TECHNIK s.r.o.

ico

Táborská 191/127615 00 Brno - Židenice

ico

Po–⁠Čt: 8:00–⁠17:00Pá:   8:00–⁠16:00

service

Prodej velkokuchyňského zařízení a inventáře

service

Projekce a realizace technologických provozů

service

Montáž, opravy a repas gastronomického zařízení